Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Які карантинні обмеження продовжать у Шепетівському районі

Які карантинні обмеження продовжать у Шепетівському районі

Які карантинні обмеження продовжать у Шепетівському районі

Попри те, що від сьогодні, з 17 червня, в Україні встановлюється “зелений рівень” епідбезпеки, карантин в країні триватиме до 21 серпня.

 В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно, робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників, – йдеться у повідомленні МОЗ.

маска в руці

Коли маски не потрібні?

Дотримання маскового режиму на масових заходах є необов’язковим, якщо є:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше, як за 72 години до проведення заходу);
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше, як за 72 години до проведення заходу);
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.
Щорічні відпустки. Вісник. Офіційно про податки

Як закордон?

Зараз понад десять країн уже відкрили свої кордони для українців, встановивши свої правила в’їзду. Якщо ви повертаєтесь з іноземної країни при “зеленому” зонуванні, для вас перетин – безперешкодний.

Іноземцям слід мати:

  • негативний тест (ПЛР чи експрес);
  • документ про завершення вакцинації.

Якщо “колір” зонування змінять громадянам України або іноземцям, що мають посвідку на постійне проживання, для безперешкодного перетину кордону слід мати при собі одну із наступних позицій:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше, як за 72 години до перетину кордону);
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше, як за 72 години до перетину кордону);
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.