П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Які професії затребувані на Хмельниччині та скільки є вільних вакансій

Які професії затребувані на Хмельниччині та скільки є вільних вакансій

Які професії затребувані на Хмельниччині та скільки є вільних вакансій

У Хмельницькій обласній службі зайнятості відзвітували про роботу за минулий рік, а також розповіли, які професії були та залишаються найбільш затребуваними.

  • Упродовж минулого року в службі зайнятості отримали послуги близько 23 500 громадян. Майже 9100 осіб працевлаштовано. Крім того, 1153 безробітних проходили професійне навчання, 416 осіб отримали ваучер на навчання, – зазначили в установі.

У базі даних налічувалось понад 13 100 вакансій, більшість вакансій – робітничі професії.

  • Затребуваними й надалі залишаються професії: швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів, продавців-консультантів, кухарів, інспекторів пенітенціарної системи, бухгалтерів, економістів, лікарів, інженерів, –зазначили у службі.

Нагадаємо, що торік 290 заявників отримали позитивне рішення щодо надання мікрогрантів для започаткування або розвитку власної справи, а 20 – за програмою “Грант для ветеранів та їх подружжя”.

  • Станом на початок року кількість зареєстрованих безробітних становила 2600 осіб, у тому числі 139 учасників бойових дій, 239 людей з числа внутрішньо переміщених осіб. А в базі даних налічувалося 1530 вакансій, – наголосили у службі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.