Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Якою буде погода на Хмельниччині в березні?

Якою буде погода на Хмельниччині в березні?

Якою буде погода на Хмельниччині в березні?

За прогнозом Українського Гідрометеорологічного центру, середня місячна температура повітря в Україні в перший місяць весни становитиме 1-7 градусів тепла, що на 1-2 градуси вище за норму.

  • На Хмельниччині середня місячна температура становитиме 3,7 градуси тепла, що на 1,5 градуси вище за норму. Щодо опадів, то очікується, що їхня кількість буде в межах норми, – прогнозують у Хмельницькому обласному центру з гідрометеорології.

Вже перші дні березня будуть доволі теплими, адже прогнозують до 12 градусів вище нуля вдень, а вночі, в середньому, 5 градусів з позначкою «плюс». Утім, наступного тижня температура повітря буде поступово спадати. Зокрема 8-10 березня вдень може бути не вище 5 градусів тепла, а вночі прогнозують до 2 градусів морозу. Крім цього, можливі й опади.

  • З 11 по 24 березня на Хмельниччині погода нагадуватиме про те, що весна ще доволі рання. Тож, вночі стовпчики термометрів коливатимуться в межах 2-4 градусів тепла, а вдень – від 5 до 8 градусів вище нуля. Також у цей період прогнозують дощі, – додають в установі.

Наприкінці березня, за прогнозами ресурсів «Accuweather» та «Meteofor», стане трохи тепліше. Нічна температура повітря може досягати позначки в 5-6 градусів тепла, а денна – 10-11 градусів вище нуля. Утім, дні будуть хмарними, і періодично дощитиме.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.