Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ганнопільській громаді відбулося засідання 32-ї чергової сесії

У Ганнопільській громаді відбулося засідання 32-ї чергової сесії

У Ганнопільській громаді відбулося засідання 32-ї чергової сесії

Напередодні під головуванням Маргарити Медведюк, голови сільради, відбулося засідання 32-ї чергової сесії Ганнопільської сільської ради 8 скликання. 

  • На пленарному засіданні депутатами було розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади. Зокрема, враховуючи вимоги чинного законодавства, депутати заслухали та схвалили звіт Ганнопільського сільського голови про роботу сільської ради та її виконавчих органів, комунальних підприємств, установ, організацій у 2023 році, – зазначили народні обранці.

Також було розглянуто та затверджено звіт фінансового відділу сільської ради про виконання місцевого бюджету за 2023 рік, який доповіла начальниця відділу Ольга Чмелюк та головна бухгалтерка Наталія Іванюк. 

  • Окрім звітних питань, депутатами було розглянуто проєкти та прийнято рішення про внесення змін та доповнень до окремих програм, а також рішення щодо управління комунальною власністю. Також розглянули земельні питання за зверненнями громадян, – зазначила очільниця громади Маргарита Медвенюк.

У засіданні взяли участь: начальник 5ДПРЗ ГУ ДСНС Андрій Сампір, начальник Славутської дільничної лікарні ветеринарної медицини Анатолій Корсун, поліцейські офіцери громади Дмитро Тетерук та Олег Романюк, старости і спеціалісти сільської ради.

  • Засідання пройшло злагоджено, всі рішення прийнято одноголосно та будуть опубліковані у визначений законодавством термін, – зазначили у сільраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.