Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Якщо ти хірург, то повинен працювати хірургом: історія лікаря із Сєвєродонецька, який працює у Шепетівці

Якщо ти хірург, то повинен працювати хірургом: історія лікаря із Сєвєродонецька, який працює у Шепетівці

Якщо ти хірург, то повинен працювати хірургом: історія лікаря із Сєвєродонецька, який працює у Шепетівці

Хірург-переселенець Сергій Васильович Пономарьов після початку повномасштабної війни переїхав з дружиною та 6-річним сином до Шепетівки, що на Хмельниччині. У місті знайшов роботу і вже приймає пацієнтів. Детальніше про історію лікаря дізнавалися журналісти інформаційного порталу «Хмельниччина північ».

З 11 квітня Сергій Васильович почав працювати лікарем-хірургом в хірургічному відділенні КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня», а до цього жив та працював у Сєвєродонецьку, що на Луганщині.

Коли почалася повномасштабна війна, мій колега виїжджав до Шепетівки, адже у нього там родичі. Ми прийняли рішення теж виїжджати з-під обстрілів та поїхали разом з ним до цього міста. Наразі ми пристосовуємося до нових реалій життя, міста, роботи. Зокрема наш шестирічний син вже ходить до місцевого садочку, – розповідає Сергій Пономарьов.

Хірург зазначає, що його дуже добре прийняли на новому робочому місці і радіє, що є повноцінна робота. До цього лікар працював завідуючим хірургічного відділення Сєвєродонецької лікарні. Має 10-річний стаж роботи. На питання журналістів, чи є операції, які особливі, лікар відзначив, що для нього його робота – це його життя, тому вона взагалі особлива.

– Так, під час десятирічного досвіду траплялося всяке, були різної складності операції, які потребували негайного оперативного втручання, без підготовки та роздумів. Зокрема доводилося проводити операцію на серці (ножове поранення). Дякувати Богу, наразі пацієнт живий та здоровий, – додає Сергій Васильович.

Робота, каже лікар, допомагає відволіктися від переживань. Нині весь свій час і присвячує цій справі, проводить всі операції, які можна проводити на базі Шепетівської лікарні.

Родина хірурга планує залишатися жити у Шепетівці та працювати на «повні оберти».

– Перемога обов’язково буде за нами. Вона настане швидше, якщо кожна людина буде на своєму місці і займатиметься своєю роботою. Якщо ти хірург, ти повинен працювати хірургом, якщо ти вчитель, ти повинен навчати підростаюче покоління, не дивлячись ні на що і незалежно від того, де ти живеш, – додає Сергій Васильович.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.