Середа, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські ліси – під відеонаглядом

Шепетівські ліси – під відеонаглядом

Шепетівські ліси – під відеонаглядом

На території ДП «Шепетівський лісгосп» функціонує система відеоспостереження за лісовими масивами, аби забезпечити належну охорону лісових насаджень від загоряння.

Впровадження даної системи розпочалося в далекому 2011 році в Мальованському лісництві, а вже сьогодні встановлено три таких відеокамери та завершується монтаж четвертої, – розповідають у “Шепетівському лісгоспі”.

Як зазначають лісівники, дана система дозволяє вчасно виявляти осередки загорянь та встановлювати їхнє місцезнаходження, що в рази пришвидшує виявлення пожежі в натурі.

Центр управління системи знаходиться на території автопарку підприємства, де виведено зображення з встановлених відеокамер, розташованих на території лісгоспу, – додають у “Шепетівському лісовому господарстві”.

Наразі у лісівників завершується монтаж додаткової відеокамери, розташованої на території Романівського лісництва, що сприятиме ще точнішому виявленню місць загорянь. Крім цього, лісівники постійно проводять профілактичні та попереджувальні заходи.

З початку року лісівники влаштували 67 км мінералізованих смуг та доглянули 193 км вже існуючих, перекрили 62 позапланові дороги. Також лісовою охороною постійно проводяться рейди із залученням працівників ДСНС з виявлення порушників правил пожежної безпеки у лісах, – наголошують лісівники.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.