П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Яку допомогу щодо роботи можуть отримати українські ветерани

Яку допомогу щодо роботи можуть отримати українські ветерани

Яку допомогу щодо роботи можуть отримати українські ветерани

Служба зайнятості допомагає українським ветеранам адаптуватися до мирного життя. Зокрема, є низка програм від уряду, які допоможуть у працевлаштуванні.

  • Наразі в Україні діє чимало програм, які можуть допомогти ветеранам працевлаштуватися. Зокрема, йдеться про ваучери на навчання. Ці ваучери дають можливість підвищити кваліфікацію або здобути нову професію, яка має попит на українському ринку праці. Українська служба зайнятості має власні сучасні центри професійно-технічної освіти, які навчають слухачів за 95 робітничими професіями та 365 освітніми програмами, – зазначають в уряді.

Гранти “єРобота”

Наразі Служба зайнятості супроводжує дві програми, де можна отримати гранти. Зокрема, це програма “Власна справа”, де можна отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Подати заявку на отримання гранту разом з бізнес-планом можна через портал “Дія”. Також для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя працює окрема грантова програма: йдеться про можливість відкрити власний бізнес, отримавши грант на суму до мільйона гривень. 

Допомога по безробіттю

Українські ветерани також мають право звернутися до центрів зайнятості. Там нададуть допомогу по безробіттю, а також підтримку в працевлаштуванні. Розмір виплат допомоги визначається індивідуально, але під час дії воєнного стану максимальна сума не може перевищувати розміру мінімальної зарплати. З січня 2024 року це 7 100 гривень. 

Робота на відновлення

Раніше Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомило про те, що в Україні запустили сайт з вакансіями щодо відновлення країни. Відомо, що в рамках проєкту вже створили вебсайт, на якому можна знайти перелік пропозицій посад від роботодавців, які беруть участь у відновленні регіонів, територій та інфраструктури. Відомо, там представлені вакансії з можливістю безкоштовного навчання, перекваліфікації та проживання, що є важливим для переселенців. Наразі на сайті вже налічується понад тисяча актуальних вакансій, перелік регулярно оновлюється. Побачити можна за посиланням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.