Вівторок, 31 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Яким обіцяє бути рік Чорного Водяного Кролика у 2023-му

Яким обіцяє бути рік Чорного Водяного Кролика у 2023-му

Яким обіцяє бути рік Чорного Водяного Кролика у 2023-му

Вже розпочався грудень місяць. Ще зовсім трішки й українці зустрічатимуть Новий рік. Цьогоріч святкування буде у ніч з суботи (31 грудня 2022) на неділю (1 січня 2023). А яка ж тварина символізує 2023 рік і що вона означає? Про це поговоримо далі у матеріалі.

Символ 2023 року за східним календарем — Чорний Водяний Кролик або Кіт.

Така дуальність пов’язана з тим, що у Південно-Східній Азії та Китаї астрологи ведуть різні календарі. У Китаї символом цього року є Кролик — символ довголіття, жвавості та біганини, а у В’єтнамі — Кіт. Втім, традиційно прийнято користуватись саме китайським календарем.

Зазвичай роки Кролика наповнені непередбачуваними подіями та карколомними поворотами. Підлаштуватись до ритму 2023 буде важко, адже стихія Води провокуватиме мінливість. Успіх Чорний Кролик принесе ініціативним людям, тож просто плисти за течією — не найкращий варіант у прийдешньому році.

Також рік під покровительством Чорного Кролика буде сприятливим для тих, хто проявить чесність, щирість і легкий характер.

Коли почнеться рік Чорного Водяного Кролика або Кота у 2023 році?

За східним календарем Новий рік настане 22 січня 2023 року. До слова, для китайців настане не 2023 рік, а 4721. Дата початку року за східним календарем щороку змінюється, адже пов’язана з місячним циклом. Наприклад, рік Тигра, який зараз триває, розпочався 1 лютого 2022 року. 

Яким обіцяє бути 2023 рік?

Рік Чорного Водяного Кролика або Кота обіцяє бути більш спокійним, ніж драматичний та різкий рік Тигра. Тварини, що уособлюють 2023 рік мають тихий (в порівнянні з тигром) норов та допоможуть заспокоїтись, відпочити та з новими силами іти до реалізації звершень. Втім, розслаблятись не варто – безініціативність буде жорстко каратись. Тож, пам’ятайте, що Кролик та Кіт люблять тих, хто знає, чого хоче і не сидить склавши руки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.