П’ятниця, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Єднаємось під стягом: жителі Шепетівского району масово ставлять рамку з українським прапором на аватарку у фейсбук

Єднаємось під стягом: жителі Шепетівского району масово ставлять рамку з українським прапором на аватарку у фейсбук

Єднаємось під стягом: жителі Шепетівского району масово ставлять рамку з українським прапором на аватарку у фейсбук

Від учорашнього ранку, 26 січня, стрічка українського сегменту у фейсбук майорить жовто-блакитним. Українці ставлять на свої аватари рамку з державним прапором. Таким чином, єднаючись та демонструючи свою позицію на фоні можливої загрози вторгнення Росії до України.

– Значок у вигляді українського прапора помістили на свої аватарки міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, народні депутати Юлія Тимошенко та Володимир В’ятрович, екснародний депутат та журналіст Сергій Лещенко, журналіст Артем Шевченко, ветеран війни на Донбасі, засновник “PizzaVeterano” Леонід Остальцев та багато інших, – передає видання “Апостроф“.

Жителі Шепетівського району також долучились до флешмобу. Синьо-жовтими аватарками замайоріли сторінки користувачів із нашого краю, серед яких: музейники, педагоги, громадські активісти, підприємці, митці та багато інших.

Двоколор на свої фото поставили і відомі жителі півночі Хмельниччини: голова Шепетівської районної держадміністрації Анатолій Катеренчук, лікар-анестезіолог, ветеран війни на Донбасі та медик “Пер­шо­го доб­ро­воль­чо­го мо­біль­но­го шпи­та­лю іме­ні Ми­ко­ли Пи­ро­го­ва” Олег Довгань, заступниця головного лікаря Шепетівського ЦМПСД з питань материнства та дитинства Лілія Гнатюк, очільниця Ганнопільської громади Маргарита Медведюк, ветеран війни на Донбасі, підприємець зі Славути Вячеслав Сколовський та багато інших.

Таким чином українці демонструють свою єдність та ознакують свою національну ідентичність, якою пишаються.

А мені дуже подобається стрічка новин, 🇺🇦😊 як віртуальний ланцюг єдності🤝💙💛, – написала у своєму фейсбук профілі директорка Музею пропаганди у Шепетівці Наталія Никонова.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.