Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » З “Азовсталі” триває евакуація усіх живих, поранених та загиблих військових

З “Азовсталі” триває евакуація усіх живих, поранених та загиблих військових

З “Азовсталі” триває евакуація усіх живих, поранених та загиблих військових

Із Маріуполя евакуйовують не лише живих та поранених українських військових, але й тіла загиблих бійців. Про це у відеозверненні повідомив командир полку «Азов» Денис Прокопенко.

Вище військове керівництво віддало наказ про збереження життя та здоров’я військовослужбовців гарнізону та припинення оборони міста. Попри важкі бої, кругову оборону та відсутність постачання, ми постійно наголошували на трьох важливих для нас умовах, а саме: цивільні, поранені та загиблі, – зауважив Денис Прокопенко.

Також Президент України Володимир Зеленський зазначив, що на сьогодні вивезено всіх цивільних людей, тих, хто були заблоковані на заводі. Евакуація інших цивільних людей, які були біля заводу або які були в Маріуполі, розпочата вже давно. Вивезено цивільних, медиків, важкопоранених та поранених. При цьому, важкопоранені військові отримали допомогу, їх вдалося евакуювати з подальшим обміном та доставкою на територію, підконтрольну Україні.

Щодо загиблих героїв – процес триває та, надіюсь, найближчим часом рідні і вся Україна зможуть з почестями поховати загиблих воїнів, — додає Денис Прокопенко.

Нагадаємо, що з ночі 16 травня відбувається евакуація українських військових з «Азовсталі». Їх планують повернути на підконтрольну Україні територію за процедурою обміну.

26 травня у Верховному суді рф почнеться справа про визнання “Азова” терористичною організацією. Міжнародний комітет Червоного Хреста реєструє дані сотень бійців підрозділу “Азов”, яких вивезли росіяни із заводу “Азовсталь” у Маріуполі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.