Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Дві сотні майбутніх горіхових дерев висадили в Ізяславській громаді

Дві сотні майбутніх горіхових дерев висадили в Ізяславській громаді

Дві сотні майбутніх горіхових дерев висадили в Ізяславській громаді

В Ізяславі висадили двісті саджанців волоського горіха. Як розповідають у громаді, таким чином продовжили традицію озеленення міста, яку започаткували декілька років тому.

За цей час на Ізяславщині висаджено вже понад тисячі саджанців різноманітних видів. Замість старих аварійних дерев з’являються молоді. Цей процес нікого не залишає байдужим, свідомі мешканці нашої громади долучаються до нього постійно. Та й під час війни Україна зазнає величезних екологічних втрат. А така акція – це внесок у майбутнє і прояв любові до природи. Також варто зазначити, що порівняно з іншими деревами, горіх не вимагає особливого догляду. А самі плоди цих дерев дуже поживні й добре зберігаються, – коментують у громаді.Майбутній горіховий сад заклали вздовж узбережжя Горині та в центрі міста. Жителів громади закликають подбати про саджанці.

– Гарна справа об’єднала жителів громади, найголовніше тепер – вберегти саджанці та  здійснювати полив. Кожен мешканець громади може принести користь – висадити, полити, вберегти від вандалізму. Гуртуймося навколо гарної мети! – додають в громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.