Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » З нагоди Дня військового капелана священнослужителів Хмельниччини відзначили подяками за сумлінне служіння

З нагоди Дня військового капелана священнослужителів Хмельниччини відзначили подяками за сумлінне служіння

З нагоди Дня військового капелана священнослужителів Хмельниччини відзначили подяками за сумлінне служіння

З початком повномасштабного вторгнення пліч-о-пліч з нашими Захисниками і Захисницями в бойових умовах несуть службу і військові капелани.

На Хмельниччині перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін зустрівся з капеланами області, аби висловити їм слова вдячності за жертовність та служіння, за велику роботу, за те, що завжди поруч з нашими бійцями, з їх сім’ями у важкі хвилини і в хвилини радості.

Сьогодні ми всі спрямовуємо свої зусилля на боротьбу з російським агресором та працюємо задля наближення перемоги. Звичайно, найголовніше – це наші Захисники та Захисниці. Наше завдання в тилу – зробити для них комфортні умови в процесі адаптації до цивільного життя, доступні послуги, протягнути руку допомоги та підтримати добрим словом ветерана війни та його сім’ю, розбудувути систему реабiлiтації для військовослужбовців, тому щодня кожному з нас є над чим працювати, – сказав Сергій Тюрін.

У ході розмови священнослужителі розповіли про проблемні питання стосовно їх служби, з якими потребами вони зіштовхуються, про духовну підтримку та гуманітарну допомогу ЗСУ, а також загалом про свою щоденну роботу під час війни.

Слушні пропозиції капеланів обов’язково будуть враховані в подальшій співпраці та вкотре подякував їм за підтримку наших бійців не тільки добрим словом, а й волонтерською допомогою, – зазначив Сергій Тюрін.

Також перший заступник начальника ОВА відзначив священнослужителів подяками за сумлінне служіння з нагоди Дня військового капелана.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.