Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » З першого жовтня у Шепетівському районі отримуватимуть інсулін за новим алгоритмом

З першого жовтня у Шепетівському районі отримуватимуть інсулін за новим алгоритмом

З першого жовтня у Шепетівському районі отримуватимуть інсулін за новим алгоритмом

Алгоритм отримання інсуліну для хворих на цукровий діабет змінюється із 1 жовтня. За інформацією директоркиДепартаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург, з жовтня реімбурсацію інсулінів модеруватиме НСЗУ (Національна служба здоров’я України).

Раніше аптекам вартість цього препарату відшкодовували із держсубвенції, якої не вистачало на 100% забезпечення, а тому решту коштів мали виділяти із бюджетів громад.

– До мене надходили звернення від містян, що не могли скористатись своїм правом на безкоштовне отримання інсуліну для себе чи своїх рідних, – говорить голова Шепетівської міської ТГ Віталій Бузиль. – Ми провели успішну комунікацію із лікарнею, двома аптеками міста, які надають ліки. А також відбулась черга нарад і перемовин із цієї теми. Разом ми досягли домовленостей та вирішили питання.

Від минулого тижня хворі, що потребують інсуліну, знову почали отримувати його в аптеці безкоштовно. Громада Шепетівки отримала додаткове фінансування для компенсації витрат на забезпечення інсуліном. Загалом, для цього надійшло понад 100 тисяч гривень. Про це на своїй офіційній фб-сторінці повідомив міський голова.

Уже з першого жовтня вартість інсуліну аптекам мають перекривати із НСЗУ.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.