Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » З російського полону повернули ще 32 українських Героїв та одне тіло загиблого

З російського полону повернули ще 32 українських Героїв та одне тіло загиблого

З російського полону повернули ще 32 українських Героїв та одне тіло загиблого

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак вчора ввечері, 11 жовтня, повідомив про черговий обмін полоненими, в результаті якого Україна повернула 32 військових та тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки. Про це він повідомив у Фейсбуці.

Сьогодні провели черговий обмін полоненими. Вдалося звільнити 32 наших воїна та повернути тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки. Серед звільнених – офіцери, сержанти та солдати ЗСУ. Всі вони були у місцях, де тривали жорсткі бойові дії. Багато з цих людей вважалися зниклими безвісти. У кожного полоненого своя історія. Є такі, що «розривають» зсередини, – зазначив Єрмак.

Крім того, керівник Офісу Президента наголосив, що загиблий ізраїльтянин Дмитро Фіалка останні два роки проживав в Україні, працював дитячим тренером з футболу у клубі «Динамо» (Львів). Він воював за Україну, саме тут він зустрів своє кохання – дівчину, з якою у них народилися діти. На фронт пішов добровольцем.

Сьогодні ми звільнили рядового, який служив разом зі своїм старшим братом. Брат загинув на його очах, а молодший брат в той же день потрапив у полон. У старшого брата залишилась дружина та дві доньки. Невимовний біль і сум. Хлопці зараз проходять медичний огляд, будуть відновлюватися, побачать своїх рідних. Ми повертаємо людей. І повернемо всіх. Ми будемо боротись за кожного українця. Адже наші люди – наш найцінніший скарб. І ми переможемо. В цьому немає жодних сумнівів, – зауважив Андрій Єрмак.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.