Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » За фактом обстрілу рашистами об’єкту критичної інфраструктури у Шепетівському районі відкрили кримінальне провадження

За фактом обстрілу рашистами об’єкту критичної інфраструктури у Шепетівському районі відкрили кримінальне провадження

За фактом обстрілу рашистами об’єкту критичної інфраструктури у Шепетівському районі відкрили кримінальне провадження

Прокуратура Хмельниччини здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, 28 квітня 2022 року збройні сили Російської Федерації, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, здійснили ракетний обстріл одного з об’єктів критичної інфраструктури Шепетівського району, завдавши значних пошкоджень.

Внаслідок обстрілу постраждалих та загиблих немає. На місці події тривають необхідні слідчі дії. Досудове розслідування у рамках кримінального провадження здійснює слідчий відділ Управління СБУ у Хмельницькій області.

– Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл. Тому не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Ховайтесь в укриття – адже це рятує життя! – наголосив керівник обласної прокуратури Олексій Олійник.

Якщо ви стали свідком воєнних злочинів рф, фіксуйте та надсилайте докази: https://warcrimes.gov.ua

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.