Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » За яких умов в Україні зможуть відмінити масковий режим

За яких умов в Україні зможуть відмінити масковий режим

За яких умов в Україні зможуть відмінити масковий режим

Питання про скасування маскового режиму в країні може бути піднято лише після вакцинації від коронавірусу абсолютної більшості населення України. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода.

У нас достатньо мала кількість вакцинованих осіб, щоб ми знехтували протиепідемічними правилами. Тому, давайте наздоженемо вакцинацію до 70-80 відсотків. Далі ми будемо сідати і разом приймати рішення, чи можемо ми вже позбутися масок на обличчі, чи ні, – повідомив міністр.

Ляшко також уточнив, що маски повинні носити всі, в тому числі й вакциновані двома дозами. Міністр додав, що в Україні створили 900 мобільних бригад, які будуть контролювати дотримання українцями карантинних норм.

Крім того, з 21 жовтня жителі «червоної» зони не зможуть їздити автобусами, поїздами і літати літаками до інших регіонів без документів про повний курс вакцинації, або негативного тесту на коронавірус, або довідки про одужання від COVID-19.

Нагадаємо, що загалом від початку вакцинації щеплено 7 956 095 людей, з них отримали одну дозу – 7 956 093 людини, повністю імунізовані та отримали дві дози – 6 490 162 людини.

Популярні пости