Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині спецбригади поліції контролюватимуть дотримання карантину

На Хмельниччині спецбригади поліції контролюватимуть дотримання карантину

На Хмельниччині спецбригади поліції контролюватимуть дотримання карантину

Напередодні в Україні створили 900 спеціальних мобільних бригад, які слідкуватимуть за дотриманням правил карантину. Діятимуть вони у всіх регіонах, в тому числі й на Хмельниччині.

Відбулася нарада, в якій брали участь усі контролюючі органи, зокрема Нацполіція та Держпродспоживслужба. Були долучені головні державні санітарні лікарі як України, так і областей. В результаті створено 900 мобільних бригад, які будуть зараз рейдовими перевірками контролювати дотримання протиепідемічного режиму, – про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

За словами міністра, з порушниками вестимуть роз’яснювальну роботу, а також передбачена адміністративна відповідальність.

Нагадаємо, що 12 жовтня на брифінгу заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук анонсував, що Хмельниччина може найближчим часом опинитися в списку «червоних» зон епіднебезпеки.

Також за темою:

Відсторонення від роботи без збереження зарплати: у МОЗ визначили список професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою

Діти і COVID-19: якою зараз є ситуація на Хмельниччині

Хмельниччина – за крок від червоної зони карантинних обмежень?

МОЗ роз’яснило при яких симптомах COVID-19 необхідна госпіталізація

Популярні пости