Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » За парти Залузького ліцею сіли 12 першокласників: школа чекала на них 32 роки

За парти Залузького ліцею сіли 12 першокласників: школа чекала на них 32 роки

За парти Залузького ліцею сіли 12 першокласників: школа чекала на них 32 роки

Сьогодні перший за 32 роки дзвінок пролунав для учнів Залузького ліцею. Школу тут почали будувати ще у 90-х, проте, з економічних та бюрократичних причин заклад став довгобудом. Тим часом діти навчались у старому приміщенні.

Школа, де би учні нашої громади здобували знання із комфортом, була нашим пріоритетом, – говорить очільник Білогірської ТГ Василь Мельник. – Тому ми спрямовували всі сили, аби цей проєкт реалізувати по максимуму.

На зображенні може бути: 16 людей, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі

Спільно, силами громади та місцевого врядування, проєкт добудови закладу лобіювали на всіх рівнях і минулоріч її включили до державної програми.

– Загалом на будівництво у 2017-2020 роках освоєно 39,9 млн грн, з яких 34,1 млн грн профінансовано за рахунок коштів ДФРР. Ще 5,8 млн грн – це кошти місцевого бюджету, – розповідають у пресслужбі Хмельницької ОДА.

Новий навчальний заклад розрахований на потреби кожного учня та учениці. Тут передбачені пандуси та спеціальний ліфт, – говорить Василь Мельник. – На відміну від шкіл старої архітектури, цей заклад – максимально інклюзивний.

Потужність школи розрахована на 260 дітей, зараз тут навчаєтсься 180 учнів та учениць. Також при закладі діє дитсадок “Ромашка”, де може навчатись 15 малят.

На зображенні може бути: стоїть та дорога

При закладі функціонуватиме й два шкільних автобуси, аби довозити до Залужжя дітей із десяти сусідніх сіл: Залужжя, Ювківців, Вікнин, Двірець, Корниці, Дзвінків, Шельвів, Вікентового, Коритного, Надишень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.