Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » «За правду і долю нових поколінь»: Лусіне Мовсісян про розірвану душу та серце українського народу у пісні

«За правду і долю нових поколінь»: Лусіне Мовсісян про розірвану душу та серце українського народу у пісні

«За правду і долю нових поколінь»: Лусіне Мовсісян про розірвану душу та серце українського народу у пісні

Зараз практично кожен уже знайшов своє місце на цій війні, а хтось знову і знову віднаходить нові способи допомогти своїй країні. Українські творці теж намагаються тримати свою оборону — морального духу нашої нації.

Мешканка Шепетівщини, приватна підприємиця, мати двох синів та співачка Лусіне Мовсісян нещодавно по-особливому та з використанням трьох музичних інструментів заспівала пісню «Біля тополі», яка пронизує душу та «влучає у саме серце». Для  співачки це, в свою чергу, можливість зберегти пам’ять про сьогоднішній біль народу, жахи війни та спогад про тих, кого забрала ця війна.

Як музиканту ця пісня мені дуже сподобалась, зокрема, своєю мелодикою, гармонізацією, драматичним змістом. Як людині, я її відчула, зрозуміла, що ця пісня саме той гімн душі кожної людини, яка зараз по-своєму переживає війну. Це велика трагедія, яка об‘єднала нас усіх: усі народи, усіх людей, які проживають на українській землі, – розповідає Лусіне Мовсісян.

Крім того, співачка зазначила, що це те, що потрібно було висловити, викричати не тільки для своїх людей від себе, а й від своїх людей на весь світ. Цією роботою виконавиця хотіла показати всім та світу, що смерть не десь там далеко, вона навпаки підібралась надто близько. Чи не кожен українець оплакує когось з рідних: чоловіка, сина, брата, батька, дочку, жінку, бабусю.

Коли ти пропускаєш через себе слова цієї пісні та співаєш, розуміючи про що ти співаєш і який меседж несеш для суспільства, це і є основною задачею будь-якого виконавця. Звичайно, родзинкою аранжування, дякуючи Вадиму Свінціцькому, стали народні інструменти: бандура, скрипка та дудук. Це і є символом переплетіння двох народів і культур, які все своє життя боролися за свою правду і свободу, – розповідає виконавиця.

Лусіне Мовсісян додає, що рядок пісні «За правду і долю нових поколінь…» було заспівати найважче. Адже цей рядок «влучив» просто у самісіньке серце.

Лише зараз я повністю усвідомлюю, що за наше майбутнє, за правду і долю майбутніх поколінь, справжні Герої нашого часу, віддають найцінніше, що може віддати людина, – своє життя, – коментує співачка.

Варто відмітити, що виконавиця не лише своїм мелодійним та зворушливим співом підтримує українців та мешканців Хмельниччини, а й з перших днів війни разом з родиною активно допомагають ЗСУ як матеріально, так і фінансово. Крім того, надали сім’ям-переселенцям безкоштовне тимчасове житло.

– Повертайтеся живі, наші Герої. Ми всі молимося і чекаємо вас живими та здоровими. Вірю, що переможемо, будемо, як і раніше, у колі своїх рідних і друзів, радіти життю. Адже ми не хотіли війни, ми просто захищаємо свій дім, – наголосила Лусіне Мовсісян.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.