Понеділок, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Загубили свідоцтва або витяги документів – не проблема: у «Дії» можна замовити дублікати

Загубили свідоцтва або витяги документів – не проблема: у «Дії» можна замовити дублікати

Загубили свідоцтва або витяги документів – не проблема: у «Дії» можна замовити дублікати

На порталі “Дія” можна замовити дублікат або витяг документів – свідоцтва про народження, смерть, зміну імені, реєстрацію чи розірвання шлюбу. Про це повідомляє пресслужба сервісу “Дія”.

Раніше для отримання цих документів необхідно було двічі ходити у ДРАЦС, зараз же на порталі “Дія” за кілька кліків можна подати заяву, щоб отримати свідоцтва та витяги. Українці отримали дублікати документів за допомогою “Дії” вже понад 7 700 разів.

Якщо ви загубили, втратили чи забули, скажімо, свідоцтво про шлюб під час евакуації чи переїзду, замовте його повторну видачу на порталі “Дія” – просто заповніть форму. Відео, як скористатися послугою, тут“, – пояснили в “Дії”.

Зараз можна замовити дублікати та витяги про:

  • народження;
  • смерть;
  • зміну імені;
  • реєстрацію шлюбу;
  • розірвання шлюбу.

Також у «Дії» додають, що сформований документ можна отримати у ДРАЦС або замовити доставку Укрпоштою. Зокрема 42% українців обирають варіант забрати у відділенні Укрпошти й 16% — доставку кур’єром.

Послуги реалізовані Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерство юстиції України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.