Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Закликав підтримувати окупантів: на Хмельниччині СБУ викрила прихильника Шарія (відео)

Закликав підтримувати окупантів: на Хмельниччині СБУ викрила прихильника Шарія (відео)

Закликав підтримувати окупантів: на Хмельниччині СБУ викрила прихильника Шарія (відео)

Чоловіка на Хмельниччині затримала СБУ. Він позиціонував себе представником прокремлівського руху “народовластие”.

За даними слідства, він масово поширював в інтернеті агітацію на підтримку збройної агресії рф проти України та виправдовував злочини рашистів. Крім цього, закликав до фізичного знищення українських громадян та захоплення місцевих органів влади. Замість військово-цивільних адміністрацій регіону він пропонував сформувати підконтрольні москві псевдодержавні установи.

Деструктивний контент затриманий розгонив, створивши десятки проросійських спільнот та сторінок у соцмережах. Першоджерелом для наповнення інтернет-ресурсів він використовував Ютуб-канал ворожого пропагандиста Шарія, якому Служба безпеки повідомила про підозру у державній зраді.

Такими діями провокатор намагався розхитувати внутрішньо-політичну обстановку в області і тим самим допомагав агресору у війні проти України. У разі захоплення регіону, він планував отримати від російських загарбників «посаду» в місцевій окупаційній адміністрації.

Чоловікові, на підставі зібраних доказів, слідчі СБУ повідомили про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну конституційного ладу або на захоплення державної влади);
  • ч. 1 та ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
  • ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками);
  • ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Чоловік під вартою без права внесення застави.

Слідчо-оперативні дії проводили співробітники СБУ Хмельницької області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.