Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Заробила 500 гривень – сплатить понад 60 тисяч: жительку Хмельниччини засудили за торгівлю фальсифікатом

Заробила 500 гривень – сплатить понад 60 тисяч: жительку Хмельниччини засудили за торгівлю фальсифікатом

Заробила 500 гривень – сплатить понад 60 тисяч: жительку Хмельниччини засудили за торгівлю фальсифікатом

Мешканка Ярмолинців минулого травня придбала (в невстановленої слідством особи) 836 пачок цигарок різних фальсифікованих марок. Загальна сума покупки склала 20 900 гривень.

Не маючи ні ліцензії, ні реєстрації, як ФОП, жінка торгувала на території “Ярмолинецького коопринку”. В червні вона продала місцевому мешканцеві 20 пачок, заробивши 500 гривень.

Жінку затримали за підозрою у незаконному придбанні з метою збуту, у зберіганні з цією метою, а також збуті незаконно виготовлених тютюнових виробів (ч. 1 ст. 204 КК України).

Під час досудового слідства прокурор та підозрювана в цьому кримінальному провадженні уклали угоду про визнання винуватості. Сторони дійшли згоди щодо формулювання обвинувачення, правової кваліфікації дій та щодо призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом, – 64005 гривень штрафу (3765 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів, – йдеться у повідомленні пресслужби суду.

Наразі вирок не набув сили та може бути оскаржений в апеляційному суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.