Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Медичний центр «Фенікс-Дент»: кваліфікований персонал – запорука успіху

Медичний центр «Фенікс-Дент»: кваліфікований персонал – запорука успіху

Медичний центр «Фенікс-Дент»: кваліфікований персонал – запорука успіху

Медичний центр «Фенікс-Дент» велику увагу приділяє навчанню медичних працівників, адже кваліфікований персонал – запорука успіху для будь-якої компанії. Журналісти інформаційного порталу «Хмельниччина північ» поспілкувались з директором центру Григорієм Олійником та дізнались, як відбувається навчання фахівців.

Хірургія, дитяча стоматологія, ортодонтія, ортопедія, терапія, пародонтологія – це галузі, які є досить складними та вимагають багато зусиль, часу, постійного навчання та підвищення кваліфікації. Лікувати зуби чи проводити інші техніки – це те ж, що проводити мікрохірургічні операції на «рухомих об’єктах», особливо, якщо йдеться про дітей, – розповідає Григорій Васильович.

Лікарі, як ніхто, повинні вчитися все життя, щоб йти в ногу з часом, переконані в медцентрі. Технології не стоять на місці і щороку з’являються нові методики лікування та більш точне сучасне обладнання з великими можливостями.

– Саме тому ми постійно підвищуємо і доповнюємо рівень своїх знань і навиків. Зокрема, в нас працює молода й перспективна команда. Всі лікарі – вузькоспеціалізовані. Немає такого, що лікар робить усе, що знає й хоче. В нас – спеціалізований ортодонт, хірург, дитячий лікар, пародонтолог, ортопед, терапія. Тому на курси їздять усі без обмежень: і лікарі, і асистенти, і адміністратори. Кожен відвідує різні заходи за своєю спеціалізацією. Згідно з нашим планом, двічі-тричі на рік лікар має бути на курсах, але це – не межа. Кількість заходів, які лікар відвідує понад цю вимогу, це вже його власна ініціатива. Ми ж, при визначенні, кого преміювати за результатами року, обов’язково враховуємо цей показник, – продовжує розповідати директор медичного центру.

У центрі впродовж останніх років все більше вкладають коштів у розвиток та навчання працівників. Зокрема, лише у цьому році в навчання працівників, їх участь у виставках та форумах проінвестовано більше 200 тисяч гривень.

Цьогоріч лікар Сергій Руй взяв участь у практичному курсі «Видалення зубів. Атипове та атравматичне видалення». Лікарка Діана Костюк відвідала практикум «Ортодонтія дихальних шляхів. Трансверзальні та ЛОР-патології в ортодонтичних пацієнтів», взяла участь у Міжнародному ортодонтичному симпозіумі та виступила із доповіддю про раннє ортодонтичне лікування дітей на міжнародній науково-практичній конференції, наразі проходить навчання за спеціалізацією “управління закладами охорони здоров’я”. Заступниця директора Надія Сондей нині проходить навчання за дворічною програмою “FACE” – це щоквартальні модулі, тривалістю 3-4 дні, які ведуть провідні європейські спеціалісти. Зубна лікарка Надія Августінова взяла участь та обмінялася досвідом на практичному практикумі «Актуальні питання дитячої стоматології». І це – не повний перелік наших навчань та відвіданих заходів, – зазначає Григорій Васильович.

Активно підвищують рівень професійних компетенцій й адміністратори та асистенти медичного центру. Так, медична сестра Леся Олійник пройшла індивідуальне стажування старшої сестри медичної у клініці Заблоцького. Адміністраторка Дарина Месь завершила тримісячне навчання із побудови відділу продажів та комунікацій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.