П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Засідання виконавчого комітету в Шепетівці: розглянуто 11 питань порядку денного

Засідання виконавчого комітету в Шепетівці: розглянуто 11 питань порядку денного

Засідання виконавчого комітету в  Шепетівці: розглянуто 11 питань порядку денного

Напередодні Нового року, 30 грудня  2021 року, у Шепетівці відбулося засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. У ході засідання розглянуто 11 питань порядку денного.

Під час засідання внесено зміни й доповнення до рішень виконавчого комітету про встановлення плати та надання пільгових умов за харчування учнів у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти на 2022 рік.

Також рішенням виконкому встановлено середню ціну ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни не вище середньої ціни на ритуальні послуги по Хмельницькій області ‑ 6 918,47 гривень, – зауважив Віталій Бузиль, міський голова.

Розглянули звернення Комунального підприємства «КНП Шепетівський Центр ПМСД» Шепетівської міської ради Хмельницької області. Виконавчий комітет вніс зміни до фінансового плану Комунального підприємства та затвердив його у новій редакції.

– На виконання вимог законодавства виконком прийняв рішення провести конкурс на визначення підприємства для здійснення функцій робочого органу з підготовки проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та затвердив обов’язкові умови конкурсу, – додали у міській раді.

З метою безперебійного транспортного обслуговування населення та у зв’язку із достроковим розірванням договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршрутах, які обслуговувало ПрАТ «Шепетівське АТП-16807»,  учасники засідання визначили об’єкти конкурсу з перевезення пасажирів в міському автомобільному транспорті та оголосили конкурс з визначення перевізників на маршрутах №1, №2, №3, №4, №5, №5-А, №6, №6-А, №9, №10, №11, №12.

– Затверджено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару по вул. Генерала Шухевича, поточний середній ремонт тротуару по вул. Чкалова від перехрестя з вул. Героїв Небесної Сотні до перехрестя з проспектом Миру (непарна сторона) та по вул. Степана Бандери від перехрестя з проспектом Миру до буд. №59 (парна сторона), а також проєктно-кошторисну документацію на поточний середній ремонт дорожнього покриття по вул. Героїв Небесної Сотні від будинку №38 а до будинку №82, в місті Шепетівка, – зазначили в міськраді.

Затвердили проєктно‑кошторисну документацію на нове будівництво зовнішніх мереж питного водогону вул. Чкалова, Садова, М. Красюка, Ізяславська, Зарічна, пров. Ізяславський, Л. Українки у селі Пліщин.

Популярні пости