Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Заступник начальника Хмельницької ОВА перебуває у складі української делегації у США

Заступник начальника Хмельницької ОВА перебуває у складі української делегації у США

Заступник начальника Хмельницької ОВА перебуває у складі української делегації у США

Заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Юр’єв перебуває в складі української делегації у Сполучених Штатах Америки за програмою IVLP SCP – Developing regional potential in war and post-war.

Наші партнери організували величезну кількість зустрічей на рівні федерального уряду, влади штатів, асоціацій міст та громадських організацій. Головний меседж – взаємодія уряду та регіональної влади, робота громадськості з уразливими верствами населення, ветеранами та програмами для їх підтримки, – зазначив посадовець.

Зустрічі відбулись в Державному департаменті федерального уряду, де обговорили стан допомоги Україні Сполученими Штатами на сьогодні. Гостро піднімались питання про потребу озброєння, якого критично не вистачає на фронті українським бійцям. Розглянули можливі спільні проєкти щодо їх реабілітації, про можливість навчання та відпочинку дітей у закладах освіти США.

Наші друзі, крім військової підтримки, дбають про подальшу розбудову демократичного суспільства. Багато йдеться про відновлення країни у післявоєнний час, про різні фактори і виклики, з якими доведеться боротись, впроваджуючи реформи в місцеве самоврядування, освіту та медицину, соціальну сферу і громадський сектор. Безумовно, буде нелегко, але ми маємо досвід успішних країн, які щиро діляться ним, розглядаючи нас як постійних партнерів, – додав Володимир Юр’єв.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.