Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Завдав сокирою ряд ударів по голові: на Хмельниччині судили зловмисника

Завдав сокирою ряд ударів по голові: на Хмельниччині судили зловмисника

Завдав сокирою ряд ударів по голові: на Хмельниччині судили зловмисника

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав 42-річного чоловіка винним за п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Подія сталася 13 квітня 2022 року в с. Гвардійське Хмельницького району. Чоловіки разом розпивали алкогольні напої у домогосподарстві підозрюваного. Згодом між ними виник конфлікт. Засуджений завдав сокирою ряд ударів по голові 45-річному опонентові, від чого той загинув на місці, – зазначили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Поліцейські затримали вбивцю того ж дня в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Варто зазначити, що чоловік у 2014 році звільнився із місць позбавлення волі, де відбував покарання за вбивство.

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав підозрюваного винним за п. 13 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вже вчиняла умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Його засудили до 15 років ув’язнення, – зазначили у суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.