Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Збрехав про склад продукту: відомий виробник морозива отримав штраф

Збрехав про склад продукту: відомий виробник морозива отримав штраф

Збрехав про склад продукту: відомий виробник морозива отримав штраф

Цей виробник виготовляє понад 27 видів морозива. На нього наклали штраф за те, що на упаковках морозива “пломбір” він не вказував реального складу продукту.

Як повідомляє Антимонопольний комітет України, “ФАБРИКА МОРОЗИВА ХЛАДПРОМ”, що виробляє, зокрема, морозиво “Волошкове поле”, “Хрещатик”, “Каштан”, “Артек” та інші, оштрафована за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» на упаковках морозива вказував інформацію про наявність у його складі коров’ячого молока. Водночас Комітет у ході проведення дослідження встановив, що у вересні та листопаді 2020 року ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» не закуповувало коров’ячого молока та, відповідно, не використовувало його при виготовленні морозива «пломбір». Натомість виробник замінив у складі свого продукту питне коров’яче молоко на інший інгредієнт – сухе знежирене молоко. Зауважимо, що питне коров’яче молоко та сухе молоко не є тотожними складниками, адже ці сировини виробляються за різними технічними умовами. Відповідно, поширена виробником інформація про склад його продукту є неправдивою.

Закон зобов’язує виробників вказувати у маркуванні лише ті інгредієнти, що використовувалися при виробництві продукту.

Розміщення на упаковках морозива пломбір відомостей про наявність у його складі молока коров’ячого питного, яке насправді не використовувалось під час його виробництва у вересні та листопаді 2020 року, вводить в оману споживачів. Відтак, ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» було визнано порушником законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. На відповідача накладено штраф у розмірі 1 370 433 грн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.