П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Здорожчання цибулі в Україні: агроексперти розповіли про перспективи на ринку

Здорожчання цибулі в Україні: агроексперти розповіли про перспективи на ринку

Здорожчання цибулі в Україні: агроексперти розповіли про перспективи на ринку

Цінник на кілограмові цибулі стабільно змінюється в сторону зростання. Якою буде ціна на неї найближчим часом та чи здорожчають інші овочі для українців – далі в матеріалі.

Ціни на цибулю зростають з нового року, в той час як вартість інших продуктів умовного борщового набору – стабільні. Такі дані на основі власного моніторингу наводять фахівці профільного видання AgroTimes.

Так, на найбільшому гуртовому ринку заходу України «Шувар», що у Львові, цибуля продається по 27-30 грн/ кг, тоді як два тижні тому вона коштувала 26 грн/ кг.

Цьому причиною є декілька факторів: обмеження пропозиції на українському ринку та збільшення світового дефіциту цибулі. Надалі ціни на овоч зростатимуть, прогнозують експерти.

На тлі дефіциту цибулі в Європі через посуху минулого літа, повені у Пакистані, морозів у Центральній Азії, експерти прогнозують зростання гуртових цін до 40 грн/ кг.

Решта ціни овочевого кошика – стабільна. Вартість капусти – стабільна – у межах 5-9 грн/ кг, буряка – 5-8 грн/ кг.

Зменшилася різниця між найдешевшими та найдорожчими пропозиціями моркви з 11-18 грн/ кг до 15-16 грн/ кг. Картопля подорожчала з 4 грн/ кг до 4-5 грн/ кг.Часник коштує 100-120 грн/ кг.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.