Четвер, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Житель Хмельниччини намагався втекти за кордон із підробленими документами, аби не йти до лав ЗСУ

Житель Хмельниччини намагався втекти за кордон із підробленими документами, аби не йти до лав ЗСУ

Житель Хмельниччини намагався втекти за кордон із підробленими документами, аби не йти до лав ЗСУ

43-річний мешканець Хмельниччини намагався перетнути кордон з підробленими документами, аби уникнути мобілізації до ЗСУ. Чоловіка зупинили на пункті пропуску «Рава-Руська-Гребенне» на Львівщині.

Місцеві правоохоронці встановили, що житель Хмельниччини знайшов у мережі Інтернет бланк тимчасового посвідчення військовозобов’язаного та вніс у нього свої анкетні дані. При цьому, зазначив інформацію щодо визнання непридатним до військової служби за станом здоров’я,  – повідомляють у Львівській поліції.

Розслідування відносно чоловіка вже завершене і обвинувальний акт спрямовано до суду. За підроблення та використання завідомо підробленого документа (частини 1 та 4 статті 358 КК України) чоловікові загрожує максимально обмеження волі на строк до двох років.

Зазначимо, що під час дії воєнного стану введено обмеження щодо виїзду за межі України громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.