Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » Житель Полонської ОТГ отримав 3 роки в’язниці за бійку

Житель Полонської ОТГ отримав 3 роки в’язниці за бійку

Житель Полонської ОТГ отримав 3 роки в’язниці за бійку

20-річного жителя м. Полонне суд визнав винним у вчиненні правопорушень, пе­ред­ба­че­них час­ти­ною 1 стат­ті 125 КК Ук­ра­їни (умис­не лег­ке ті­лес­не уш­коджен­ня) та час­ти­ною 1 стат­ті 122 КК Ук­ра­їни (умис­не се­редньої тяж­кості ті­лес­не уш­коджен­ня). Полонський суд призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі за бійку під час літнього відпочинку.

Проте пізніше Полонський суд звільнив юнака від такого покарання та замінив його іспитовим строком на 2 роки і 6 місяців. Суд зобов’язав хлопця з’являтися, за вимогою, на засідання, повідомляти про своє місцезнаходження, зміну місця проживання, навчання чи роботи.

Також суд частково задовільнив позовні вимоги двох потерпілих та зобов’язав винуватця сплатити їм компенсацію за моральну та фізичну шкоду. Окрім цього, обвинувачений буде змушений оплатити правову допомогу потерпілим у розмірі 30 тисяч гривень.

Як було вияснено в процесі слідства, 24 серпня 2018 року, між двома молодиками в Полонному на пляжі виник конфлікт, який швидко переріс у бійку. Розбороняти хлопців кинулись люди з двох компаній. Обвинувачений обурився, що в їхню бійку втрутились інші особи. Він спочатку вдарив одного юнака з іншої компанії, а потім іншого.

Згідно з висновком лікарів, одному потерпілому обвинувачуваний вибив зуб, а іншому зламав щелепу. В залі суду хлопець визнав свою провину. Суд визначив, що хлопець не є небезпечним, також він жаліє про скоєне і раніше не притягувався до відповідальності, тому його увя’знення замінили іншим покаранням.

Популярні пости