Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » В Улашанівській ОТГ чоловік вимагав гроші в літнього сусіда

В Улашанівській ОТГ чоловік вимагав гроші в літнього сусіда

В Улашанівській ОТГ чоловік вимагав гроші в літнього сусіда

У селі Пашуки Улашанівської ОТГ зловмисник проник у дім свого літнього сусіда та вимагав у нього гроші. Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 34-річного жителя Шепетівського району у вчиненні злочинів, пе­ред­ба­че­них час­тиною 3 стат­ті 187 КК Ук­ра­їни (розбій, проникнення в житло).

Згідно з попередньо встановленими даними, 22 травня 2020 року зловмисник проник у житло свого односельчанина, вийнявши шибку на веранді. В кімнаті він побачив літнього дідуся, який лежав на ліжку. Скориставшись безпорадністю потерпілого, злочинець зв’язав його і вимагав у нього гроші.

Закривши дідусеві рот подушкою, зловмисник почав самостійно шукати гроші в будинку. Проте, знаючи, що скоро прийде сусід потерпілого, через 3 години невдалих спроб злочинець покинув будівлю.

Під час судового засідання чоловік визнав свою провину, вибачився перед потерпілим, проте відмовився давати свідчення. Він просив суд сильно його не карати. У потерпілого лікарі діагностували травми легкого ступеня важкості.

Розглянувши всі факти та матеріали, суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі, а також конфіскацію всього майна, окрім квартири.

Популярні пости