П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Житель Славутчини купив неіснуючий автомобіль за 1000 доларів

Житель Славутчини купив неіснуючий автомобіль за 1000 доларів

Житель Славутчини купив неіснуючий автомобіль за 1000 доларів

47-річний житель Славутського району потрапив під вплив афериста та сплатив 1000 доларів нібито за покупку автомобіля марки «Опель Віваро». Як виявилось пізніше, ніякого автомобіля не існує.

У тенети мережевих аферистів потрапив чоловік, який проживає в одному із сіл Славутського району. В мережі він знайшов оголошення про продаж автомобіля «Опель Віваро». Побачивши прийнятну ціну розміром 1000 доларів, чоловік перевів їх на рахунок невідомого продавця.

Виявилось, що продавець насправді є аферистом, який виманює гроші у потенційних покупців. Спілкуючись із клієнтом, зловмисник зумів домовитись та отримати від покупця значну суму, а потім просто зник.

За 20-21 грудня ще троє жителів Хмельниччини постраждали від аферистів. У м. Хмельницький дівчина купила неіснуючі кросівки, попередньо перевівши зловмиснику 1 773 гривень. 41-річний чоловік з села Вербка Летичівського району відправив у руки шахраїв 8 000 гривень, думаючи, що він зможе купити за них міні-трактор. Ще одна жителька обласного центру втратила 10 тисяч гривень, під час «покупки» торговельного кіоску.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.