Неділя, 28 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівчанин отримав покарання за розбійний напад і пограбування

Шепетівчанин отримав покарання за розбійний напад і пограбування

Шепетівчанин отримав покарання за розбійний напад і пограбування

Зловмисник, який проживає у м. Шепетівка, в 2019 та 2020 роках скоїв кілька пограбувань. Згодом він вчинив розбійний напад у магазині. За ним числяться викрадення грошей та мобільних телефонів у громадян. За скоєне обвинувачений отримав покарання у вигляді 4 років та 6 місяців ув’язнення.

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким неодноразово, в тому числі за аналогічні умисні тяжкі злочини проти власності, місцевого жителя визнано винним у пред’явленому обвинуваченні за ч. 3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднані з проникненням в інше приміщення, вчинені повторно), ч. 2 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно) Кримінального кодексу України та на підставі ч. 1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначено покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Також він у магазині «Яна» вкрав у знайомого телефон та 2 500 гривень і 500 польських злотих.

Поки вирок не набув законної чинності, осудженого вирішено залишити під вартою. Також з нього стягнуто кошти на судові витрати та експертизи у сумі 8 774 грн 78 коп. у державний бюджет.

Всього обвинувачений викрав майна на загальну суму 27 893,33 грн.

Популярні пости