П’ятниця, 26 Травня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » Жителі Нетішина викрали авто та скоїли ДТП

Жителі Нетішина викрали авто та скоїли ДТП

Жителі Нетішина викрали авто та скоїли ДТП

22 листопада в с. Розваж Острозького району четверо молодиків нанесли тілесні ушкодження жителю с. Оженин та викрали у нього автомобіль Toyota Avensis. Поліцейські знайшли автомобіль через кілька годин після викрадення, він був з ознаками ДТП. Зловмисниками виявились жителі Нетішинської ОТГ.

22 листопада близько О 02:30 до поліції надійшло повідомлення про про­тип­равні дії не­ві­до­мих осіб, які на­нес­ли ті­лес­ні уш­коджен­ня та заб­ра­ли ав­то­мо­біль 32-річ­но­го жи­те­ля с. Оже­нин. На вулиці Центральній вказаного населеного пункту напередодні виник конфлікт між екіпажами двох автомобілів. Внаслідок цього невідомі завдали травм водієві Toyota Avensis та забрали його авто.

По­лі­цей­ські опе­ра­тив­но ви­яви­ли тран­спортний за­сіб з ме­ха­ніч­ни­ми пош­коджен­ня­ми у по­лі не­по­да­лік с. Стад­ни­ки Ос­трозь­ко­го району.

У рам­ках кри­мі­наль­но­го про­вад­ження, роз­по­ча­то­го за фак­том не­за­кон­но­го за­во­ло­дін­ня тран­спортним за­со­бом за час­ти­ною 2 ст. 289 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни, за ре­зуль­та­та­ми про­ве­де­них роз­шу­ко­вих за­хо­дів та слід­чих дій, по­лі­цей­ські Ос­трозь­ко­го від­ді­лу по­лі­ції вий­шли на слід злов­мисни­ків. Ни­ми ви­яви­ли­ся чет­ве­ро жи­те­лів Не­ті­ши­на 19-ти, 20-ти, 22-х та 23-х ро­ків, — по­ві­до­мив від­діл ко­му­ні­ка­ції по­лі­ції Рів­ненсь­кої об­ласті.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.