П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Жителі Шепетівщини, які безкоштовно приймають переселенців, можуть розраховувати на компенсацію, – Анатолій Катеренчук

Жителі Шепетівщини, які безкоштовно приймають переселенців, можуть розраховувати на компенсацію, – Анатолій Катеренчук

Жителі Шепетівщини, які безкоштовно приймають переселенців, можуть розраховувати на компенсацію, – Анатолій Катеренчук

Жителі Шепетівщини, які безкоштовно приймають переселенців, можуть розраховувати на компенсацію. Про це у своєму зверненні повідомив сьогодні голова Шепетівської районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук.

Для того, аби отримати відшкодування, слід внести інформацію про житло, де можуть розміститись внутрішньо переміщені особи (ВПО) на вебресурс “Прихисток”. Ви можете зробити це самостійно, або ж надати цю інформацію у виконком вашої громади (сільську, селищну чи міську раду). Саме на основі цієї інформації формують реєстр безкоштовного для переселенців житла.

– Коли в приміщенні поселилися ВПО, власник житла має подати заяву в територіальну громаду. Це треба зробити не пізніше одного дня з часу розміщення там переселенців. Заяву потрібно подавати щомісяця (не пізніше 5 числа), вказуючи кількість людей та днів їхнього проживання.

Довідка: Сума компенсації становить 14,77 грн за одну людину на добу (в місяць це орієнтовно 450 гривень за людину). Точна сума буде залежати від кількості прийнятих переселенців та кількості днів, які вони провели у власника житла.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.