Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславські лісівники інформують про готовність до пожежонебезпечного періоду

Ізяславські лісівники інформують про готовність до пожежонебезпечного періоду

Ізяславські лісівники інформують про готовність до пожежонебезпечного періоду

Напередодні весняного тепла щорічно у лісгоспах краю триває підготовка до пожежонебезпечного періоду. У ДП “Ізяславський лісгосп” розповіли, що впроваджувати комплекс заходів із захисту лісу від можливого загорання лісова охорона розпочала ще з перших днів березня.

– Загалом, у наших лісництвах проведена  значна робота, зокрема, розроблені та доведені до виконавців комплексні плани заходів зі зниження небезпеки виникнення лісових пожеж в лісах, проведено навчання з лісовою охороною по протипожежних вимогах та гасінню лісових пожеж. У лісництвах приведена в готовність техніка, яка  залучається на випадок гасіння лісових пожеж, – говорять у лісгоспі.

У лісництвах доукомлектували пункти зосередження пожежного інвентарю необхідними засобами пожежогасіння, відповідно до встановлених норм.

– На території підприємства постійно  поновлюється наочна інформація на протипожежну та природоохоронну тематику. В лісових угіддях встановлюються заборонні знаки та шлагбауми.

Лісівники нагадують про важливість дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах, а також про заборону відвідувати лісові території під час воєнного стану.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.