Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Жителів Шепетівщини просять раціонально використовувати електроенергію

Жителів Шепетівщини просять раціонально використовувати електроенергію

Жителів Шепетівщини просять раціонально використовувати електроенергію

Інформацію про необхідність зменшити використання електроенергії в години пікового навантаження оприлюднили в АТ “Хмельницькобленерго”.

  • Шановні мешканці Хмельницької області! Закликаємо вас запровадити режим ощадливого використання електроенергії. Лише, якщо всі розумітимуть ситуацію та вимкнуть зайві прилади, перенесуть використання енергоємного обладнання на нічні години, ми зможемо пройти цей складний період.”

Як інформують в обленерго: вчора ввечері 22.03.2024 року на одній з ліній ПЛ 110 кВ відбувся обрив проводів. Обладнання не витримує такого великого навантаження та аварійно пошкоджується. Енергетики працювали всю ніч, аби заживити споживачів.

  • З 08:00 до 11:00 – період ранкового максимуму. Для уникнення аварійного пошкодження електромереж можливі режимні обмеження. Тобто, залежно від навантаження на резервні лінії, можуть відбуватися відключення.

Довідка:

Дізнатися інформацію про відключення можна за допомогою «Відключення за адресою», «Актуальні відключення», чат-ботів iEnergo (Viber, Telegram). У чат-ботах також можна подати заявку про відсутність ел.ен.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.