П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Жителів Шепетівщини тепер обслуговуватиме 1 РЕМ

Жителів Шепетівщини тепер обслуговуватиме 1 РЕМ

Жителів Шепетівщини тепер обслуговуватиме 1 РЕМ

З 19 стало 6: заради оптимізації діяльності на Хмельниччині скоротили кількість РЕМів. Що зміниться для споживачів?

АТ «Хмельницькобленерго» об’єднало райони електромереж задля оптимізації процесів, поліпшення рівня керованості підрозділів, удосконалення послуг, що надаються Товариством. Тож, тепер Шепетівский РЕМ включатиме в себе Славутський, Ізяславський, Шепетівський та Полонський райони електромереж.

В АТ «Хмельницькобленерго» коментують, труднощів таке об’єднання не створить. Це не впливає на особисті рахунки споживачів – вони не змінюються.

  • У районних центрах так і залишаються майданчики для взаємодії зі споживачами. Тобто, якогось негативного впливу на взаємодію зі споживачами наші внутрішні організаційні зміни не матимуть. Весь перелік послуг, які споживачі отримували в РЕМ, надаватимуть відповідні відділення, тобто, і подання показників, і прийом заяв на повірку/заміну/експертизу лічильників, і подання заяви на стандартне приєднання тощо. Наша мета – оптимізувати внутрішні процеси, а не додати клопоту споживачам. Хоч варто наголосити, що споживачі можуть й онлайн отримувати ряд послуг, наприклад, передавати показники, контролювати стан рахунку, подавати заяву та документи на приєднання. Зараз взагалі відбувається активний процес автоматизації взаємодії зі споживачами. Тому невдовзі перелік послуг, які можна буде замовити онлайн, значно збільшиться, – коментує технічний директор АТ «Хмельницькобленерго» Олексій Філіпчук.

Також, додає Філіпчук, можна буде так само, як раніше, звертатися до кол-центру та подавати показники онлайн.

  • Оператори кол-центру перед тим, як надати інформацію споживачу, зобов’язані його ідентифікувати, тобто звірити ПІП власника, адресу. За цими критеріями відбувався пошук неідентифікованих споживачів і раніше. А взагалі, більшість питань, з якими звертаються споживачі до кол-центру, можна вирішити онлайн. Наприклад, за відсутності електричної енергії в будівлі, на вулиці, споживачу варто спочатку перевірити, чи немає зареєстрованої події про відключення у сервісах Товариства: у розділі Відключення офіційного сайту або у чат-ботах. Якщо зареєстрованої події немає, то можна подати заявку про відсутність електричної енергії в чат-боті. І не потрібно зайвий раз телефонувати. По суті, оперативний персонал у тому ж форматі отримує інформацію і від кол-центру, і від чат-ботів. А щодо передачі показників, то тут – багато сервісів, які не потребують супервмінь: сервіс sms – показчат-ботиОсобистий кабінет споживача енергоресурсів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.