Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Жива чи штучна новорічна ялинка: у Білогірській громаді опитують мешканців для прийняття рішення

Жива чи штучна новорічна ялинка: у Білогірській громаді опитують мешканців для прийняття рішення

Жива чи штучна новорічна ялинка: у Білогірській громаді опитують мешканців для прийняття рішення

У Білогірській громаді хочуть придбати штучну ялинку, аби не витрачати щорік кошти на придбання живої. Задля цього у виконавчому комітеті ініціювали електронне опитування мешканців, де кожен бажаючий може висловити свою думку.

  •  Попри те, що на дворі листопад, з кожним днем новорічні та різдвяні свята стають все ближчими. Ні для кого не секрет, що головним атрибутом зимових свят є святкова ялинка. За попередні роки було зроблено чимало для того, щоб новорічне містечко стало дійсно місцем, де не соромно прогулятися, зробити фото, тощо. Цього року в планах Білогірської селищної ради придбання сучасної, штучної ялинки (на прикладі багатьох міст), яка буде змонтована на площі і безумовно стане справжньою окрасою Білогір’я та громади, –  зазначають Білогірській селищній раді.

Також у селищній раді додали, що  пам’ятаючи досвід попередніх років, коли окремі місцеві жителі проявляли незадоволення за потрачені кошти на святкову ілюмінацію, цього року, щоб уникнути подібних ситуацій пропонуємо пройти голосування, за результатами якого й буде прийнято остаточне рішення, встановлювати живу чи штучну ялинку.

Залишити свій голос мешканці громади можуть за посиланням.

Відзначимо, що судячи з коментарів під дописом, ідея зі штучною ялинкою мешканцям громади дуже подобається.

Популярні пости