Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Зігріємо наших Захисників та Захисниць гарними справами: у Славуті стартують волонтерський проєкт

Зігріємо наших Захисників та Захисниць гарними справами: у Славуті стартують волонтерський проєкт

Зігріємо наших Захисників та Захисниць гарними справами: у Славуті стартують волонтерський проєкт

У Славутській громаді стартують проєкт “Поділля мрій”, що відбувається у рамках акції “Тепло дитячих сердець”. Про що цей проєкт та як можна долучитися читайте далі.

Мешканців громади запрошують долучитися до акції. Її у Славутській ТГ курує місцеве Управління соціального захисту населення. Разом із краянами планують зібрати дитячі листи та теплі шкарпетки для наших військових та оборонців.

Кожна дитина може написати листа нашим Захисникам, який буде доставлений на передову, з вказаним власним номером телефону або когось із батьків (за бажанням) для того, щоб військовий, який отримає листа, міг перетелефонувати і подякувати дитині. Батьки також за бажанням можуть долучитися до проєкту та додати до дитячого листа пару в’язаних або придбаних теплих шкарпеток, які також отримають військові разом із дитячими листами, – кажуть організатори.

Принести часточку свого тепла можна за адресою: вул. Я. Мудрого, 47, ІІ поверх, відділ правового забезпечення та питань сім’ї, каб. 20. За деталями телефонуйте: 0967493504.

Зігріємо наших захисників та захисниць гарними справами!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.