Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » “Золото” України на міжнародному турнірі у спортивних танцях на візках: серед переможців – нетішинець

“Золото” України на міжнародному турнірі у спортивних танцях на візках: серед переможців – нетішинець

“Золото” України на міжнародному турнірі у спортивних танцях на візках: серед переможців – нетішинець

18 медалей – 12 золотих та 6 срібних. Українці посіли першу сходинку міжнародного турніру зі спортивних танців на візках. Дві золоті медалі із загального заліку – на рахунку нетішинця Івана Сівака.

З 7 по 9 квітня у Нідерландах (м. Амстельвен) тривав міжнародний турнір, участь у якому взяли команди з 20 країн світу. Загалом змагалися 62 спортсмени та спортсменки, серед них – національна паралімпійська збірна України зі спортивних танців на візках.

У складі збірної змагався Іван Сівак. Спортсмен тренується у Рівному. На цих змаганнях він переміг у двох номінаціях – “Комбі Латина 2” (у парі з киянкою Оленою Данкевич) та “Соло Мен 2”.

– Ці змагання в Нідерландах традиційно відбуваються, коли католики святкують Великдень. Тож, атмосфера турніру – тепла і позитивна. Цьогоріч формат дещо змінився – в обох номінаціях я виступав в один день. Це було дещо складніше. Але ми впоралися, – прокоментував спортсмен.

Довідка:

Також цьогоріч у турнірі дебютувала 12-річна Софія Науменко. Спортсменка здобула 1 золоту та 1 срібну нагороди. Її результат до загального рейтингу не включений, бо у межах турніру для початківців результат не додається до міжнародних рейтингових очок. З врахуванням її медалей — 20 нагород: 13 золотих та 7 срібних.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.