Субота, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Релігійна громада у Пліщині перейшла до ПЦУ

Релігійна громада у Пліщині перейшла до ПЦУ

Релігійна громада у Пліщині перейшла до ПЦУ

Збори громади відбулися у Пліщині вчора, 10 квітня. Одностайно парафіяни прийняли рішення про перехід від моспатріархату до ПЦУ.

Шепетівське благочиння Православної Церкви України поповнюється ще однією парафією, яка вирішила покинути ряди московського патріархату і свідомо та впевнено обрати віру і молитву, яка своєю доступністю відкриває розум і серце, наповнює душу благодаттю. Це вже п’ятнадцята громада Шепетівського благочиння, що за період війни проявила свою волю, стійкість у духовній боротьбі з нашим ворогом. Парафіяни села Пліщин одноголосно підтримали рішення приєднатися до Православної Церкви України, – написав у фб Василь Павлюк, Благочинний Шепетівського округу Хмельницької єпархії ПЦУ.

Релігійні громади на Шепетівщині переходять із підпорядкування УПЦ МП. Голосування за такі рішення уже провели, зокрема, у Шепетівці, Нетішині, Брикулі, Судилкові та інших населених пунктах краю.

Також на сесійних засіданнях депутати громад уже проголосували за припинення оренди землі моспатріархатом. У Славутській ТГ діяльність МП заборонили.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.