Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Зростає кількість випадків кору: у МОЗ закликають вакцинувати дітей

Зростає кількість випадків кору: у МОЗ закликають вакцинувати дітей

Зростає кількість випадків кору: у МОЗ закликають вакцинувати дітей

В Україні від початку 2023 року реєструють зростання кількості випадків кору – дуже заразного та небезпечного захворювання, від якого можна уберегтися завдяки вакцинації. Для повного захисту дітям потрібні дві дози вакцини від кору, краснухи та паротиту (КПК) в 1 рік (перше щеплення) та в 6 років (друге щеплення). Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

– Якщо дитина з якоїсь причини пропустила перше чи друге щеплення, їх потрібно наздогнати якнайшвидше. Якщо вона старша 7 років та не має жодної дози вакцини, їй потрібно зробити два щеплення з мінімальним інтервалом в 1 місяць. Щеплення безкоштовні для всіх дітей до 17 років включно, – наголосили у відомстві.

Вакцинуватися можна у свого сімейного лікаря, а також у будь-якому пункті щеплення, які розташовані в центрах первинної медичної допомоги та амбулаторіях.

– Організовані дитячі колективи, віддалені громади, в яких немає пунктів щеплень, а також батьки маломобільних дітей можуть викликати мобільну бригаду для вакцинації дітей від кору, краснухи та паротиту до себе, – додали у МОЗ.

Дізнатися адресу найближчого пункту щеплення можна за телефоном контакт-центру МОЗ за номером: 0 800 60 20 19.

Якщо ви хочете викликати мобільну бригаду додому, до закладу освіти або до віддаленої громади, зателефонуйте до контакт-центру МОЗ. Там ви можете дізнатися контакти регіонального координатора з вакцинації, зв’язатися з ним та залишити заявку на приїзд бригади з вакцинації. Захистіть дітей від серйозної хвороби. Вакцина є! – зазначили у Міністерстві.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.