Вівторок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Зростуть компенсації за програмою “Прихисток”

Зростуть компенсації за програмою “Прихисток”

Зростуть компенсації за програмою “Прихисток”

“Прихисток” передбачає держкомпенсацію за житлово-комунальні послуги українцям та українкам, які безкоштовно прихистили у себе ВПО.

6 вересня Уряд уклав оновлений Меморандум із Товариством Червоного Хреста України. Ця домовленість відбулася за сприяння Мінреінтеграції. Вона дозволить збільшити фінансування на компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми “Прихисток”, – коментують у пресслужбі.

Як повідомляють у Кабміні, виплати зростуть удвічі – замість 450 гривень на місяць, власники житла отримуватимуть по 900 гривень за кожну людину, яку вони прихистили у себе. Збільшені компенсації виплачуватимуть з першого жовтня.  

  

Хмельниччина захостила понад 100 тисяч людей з кризових регіонів України. Про це вчора, 11 вересня, розповів Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОВА.

Зараз в Хмельницькій області перебуває понад 100 тисяч ВПО. Відповідно до планів Уряду щодо евакуації мешканців найбільш «гарячих» регіонів України, ми готуємося до прийому ще понад 50 тис. переселенців. У рамках угоди, укладеної з Всесвітньою продовольчою програмою ООН, в область доставлено 810 тонн борошна та 270 тонн гороху, – зазначив Сергій Гамалій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.