Неділя, 20 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » 108 українок повернулися з російського полону

108 українок повернулися з російського полону

108 українок повернулися з російського полону

108 жінок-військових та цивільних повернулися до України 17 жовтня. Звільнені жінки розповіли про перебування у російському полоні.

Серед звільнених українок – 37 евакуйованих з “Азовсталі”, 11 офіцерів, 85 рядових та сержантів. З них — 35 захисниць із ЗСУ, 32 — ВМС, 12 — ТРО, 8 — НГУ, включно з 2 із “Азову”, 5 — ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних бранок. Жінки говорять, умови у полоні – складні.

– Це було приниження. Психологічне та фізичне. В Таганрозі жінок били. Там ні на що не зважають, чи то вік, чи то хвороби. Була тільки одна колонія, де до нас більш-менш нормально ставились, – каже одна із військовослужбовиць.

Нам постійно казали, що про нас всі забули, “ви нікому не потрібні”. Але ми ніколи не вірили. В Росії дуже складно, це дуже складна країна й треба намагатись та озвучувати — наших треба звідти витягати, їх багато там залишилось,- цитують жінок кореспонденти “Суспільне.Запоріжжя”.

Жінки наголошують на тому, що дуже важливо звільнити із росії решту українських полонених. Ось що про це говорить Євгенія, кухарка із Миколаєва:

– І в Таганрозі були, і в Валуйках, Білгородська область, і Тульська область — Малая Локня. Нас тягали по всій росії. Якби ви тільки знали, як наших пацанів там тримають. Повірте, це краще… це жах. Наших хлопців — треба їх негайно визволяти, вони дуже над ними знущаються, по-звірськи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.