Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » 12-річну школярку з Хмельниччини, яка допомогла розшукати зниклу дитину, відзначили у поліції

12-річну школярку з Хмельниччини, яка допомогла розшукати зниклу дитину, відзначили у поліції

12-річну школярку з Хмельниччини, яка допомогла розшукати зниклу дитину, відзначили у поліції

Саміра Шуляк, 12-річна жителька Хмельниччини, отримала відзнаку від начальника ГУНП в Хмельницькій області Руслана Герасимчука. Минулого місяця Саміра допомогла знайти загубленого 8-річного хлопчика.

  • До поліції звернулась схвильована матір 8-річного хлопчика, який вийшов з дому і зник у невідомому напрямку. Хлопчик разом з мамою приїхав до Старої Синяви на гостину з Волині. Жили вони на околиці селища. Вранці дитина вийшла на вулицю і заблукала. Спочатку рідні шукали хлопчика самостійно, потім звернулись до поліції. Під час пошуків поліцейський офіцер громади Михайло Литвинюк показав фото хлопчика Самірі та попросив одразу повідомити, якщо десь його побачить.

І справді, зустрівши заплаканого хлопчика поблизу дитячого майданчика, школярка допомогла йому знайти маму. Заспокоїла дитину і вмовила піти з нею прямо до відділку поліції, де на нього чекала схвильована матір.

  • Руслан Герасимчук зустрівся з Самірою, вручив їй подяку Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області та закликав у майбутньому поповнити лави поліції.

Популярні пости