Четвер, 25 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Шахраї видурили з жителів Хмельниччини понад 22 тисячі гривень

Шахраї видурили з жителів Хмельниччини понад 22 тисячі гривень

Шахраї видурили з жителів Хмельниччини понад 22 тисячі гривень

У шахрайську схему потрапили двоє наших земляків із Кам’янеччини. Правоохоронці просять жителів регіону бути обачними, аби не втратити власні заощадження.

Сумарно аферисти у них виманили понад 22 тисячі гривень.

  • Так, 44-річному жителю Камʼянця-Подільського зателефонував незнайомець, який представився працівником банку та повідомив, що рахунок чоловіка опинився під загрозою. Аби уникнути несанкціонованого зняття коштів, заявнику необхідно було натиснути комбінацію цифр на своєму телефоні. Схвильований потерпілий, забувши про обачність, виконав умови псевдобанкіра, після чого з його рахунку зникло 16 з половиною тисяч гривень.

В іншого потерпілого шахраї виманили 6 тисяч гривень, зламавши акаунт його знайомого. Злочинці написали чоловікові з проханням позичити грошей. Той, нічого не підозрюючи, одразу перерахував на вказаний шахраєм рахунок 6 тисяч гривень. Пізніше він довідався – сторінку товариша зламали.

  • Наразі поліцейські встановлюють всі обставини подій та закликають громадян бути обережними зі своїми коштами. Якщо вам телефонують з банку та просять назвати персональні дані чи підтвердити операцію, кладіть слухавку, це можуть бути шахраї. У разі, якщо друг у месенджері просить позику, краще зателефонуйте та запитайте у нього особисто, чи дійсно він потребує допомоги. Пам’ятайте, шахраї не втомлюються вигадувати нові методи, аби збагатитися за чужий рахунок.

Популярні пости