Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині розробили чат-бот з пошуку вакансій

На Хмельниччині розробили чат-бот з пошуку вакансій

На Хмельниччині розробили чат-бот з пошуку вакансій

У зв’язку з війною, яку безпощадно веде російська федерація на території України, мільйони людей змушені були покинути свої домівки та виїхати до більш безпечних територій нашої держави чи взагалі за кордон. Зокрема тисячі українських родин оселилися на Хмельниччині.

Крім того, на Хмельниччину активно переміщуються підприємства зі сходу України, які шукають працівників. Саме тому був розроблений чат-бот для швидкого розміщення вакансій. А комунікацію між роботодавцем та кандидатом спрощено через Telegram-канал. Він, до речі, як і сам чат-бот, валідується модератором державного органу. 

Чат-бот для розміщення вакансій на Хмельниччині розробила команда Master of Code Global разом з “Цифровою трансформацією Хмельниччини”, – повідомляють у сервісі «Цифрова трансформація Хмельниччини».

Чат-бот для роботодавців: «Пошук працівників Хмельниччина»:  https://t.me/employer_hm_bot.

Телеграм-канал для кандидатів, що шукають роботу: «Робота на Хмельниччині» https://t.me/jobs_hm.

Для роботодавця, щоб подати вакансію, необхідно розпочати сесію із ботом, внести потрібну інформацію про вакансію та підтвердити її. Сформована вакансія потрапляє на розгляд модератора, після чого може бути схвалена або не схвалена для публікації у відповідному телеграм-каналі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.