Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » “16 днів проти насильства”: у Судилківській ТГ відбуваються тематичні заходи

“16 днів проти насильства”: у Судилківській ТГ відбуваються тематичні заходи

“16 днів проти насильства”: у Судилківській ТГ відбуваються тематичні заходи

Щорічно в Україні відбуваються заходи, присвячені темі запобігання насильству. Починаючи з 25 листопада і до 10 грудня тематичні заходи проходять для привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та захисту прав жінок.

У перший день акції у Судилківській ТГ відбулись заходи в закладах дошкільної освіти, школах, сільських бібліотеках. Це були тренінги, інформаційні години, тематичні виставки.

Усе в житті починається із сприйняття світу очима дитини. Саме тому важливо, щоб дитина знала свої права змалечку. Всі ми різні, але рівні у своїх правах, – говорять у ЗДО “Колосок” у Судилкові.

Адміністрація та педагоги закладу розробили інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи, відповідно до листа Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, рекомендацій Хмельницької ОДА.

Учора в закладі акцентували малюкам на праві на здоров’я. Там відбулись тематичні рухливі заняття для дітей.

Тематичне заняття “Давайте жити дружно” відбулося у Хролинському ЗДО “Віночок”. У Городищенському ЗДО “Сонечко” організували тематичну виставку та бесіду з дітьми. Діалоги та виставки на дану тему також відбулись і в середніх навчальних закладах.

Окрім того, тривали просвітницькі акції просто неба та в місцях дозвілля людей: бібліотеках, клубах, будинках культури та в магазинах.

Популярні пости