П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » 47-й день війни: рашисти готуються до референдуму на Херсонщині

47-й день війни: рашисти готуються до референдуму на Херсонщині

47-й день війни: рашисти готуються до референдуму на Херсонщині

Окупаційні війська продовжують обстрілювати українські війська та безчинствувати на тимчасово захоплених територіях. Генштаб ЗСУ повідомив, що у місті Нова Каховка на Херсонщині окупанти готують агітматеріали для так званого «референдуму» щодо створення так званої «Херсонської народної республіки».

У місті Нова Каховка на Херсонщині окупанти використовують потужності місцевих типографій для підготовки агітаційних матеріалів (брошур, буклетів, плакатів, бланків) для проведення так званого «референдуму» щодо створення так званої «Херсонської народної республіки, – повідомляють у Генштабі.

Також, за оперативною інформацією Генштабу ЗСУ, у Мелітопольському районі Запорізької області російські загарбники проводять обшуки у помешканнях цивільного населення. Перевіряють документи, наявність автомобільного транспорту, запаси продуктів харчування. Здійснюють допити щодо місць роботи близьких родичів та вимагають інформацію про колишніх співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО/ООС.

На тимчасово зайнятих територіях Харківської, Запорізької і Херсонської областей росіяни розгорнули військові шпиталі та ремонтні майстерні військової техніки. На Харківщині на тимчасово зайняті території з території Ярославської області РФ також прибули ремонтно-відновлювальні бригади для ремонту залізничних шляхів. На Луганщині посилюють заходи російсько-окупаційних адміністрацій з примусової мобілізації населення на тимчасово окупованих територіях, – заявляють у Генштабі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.